Logowanie
POLTRACKREVEAL

Przedstawiciel ds. Planowania

Miejsce pracy: Kłodzko

Czym będziesz się zajmować...

  • Praca w pełnym wymiarze godzin polegająca na planowaniu instalacji oraz wsparciu sprzedażowym w szybko rozwijającym się środowisku, jak również na zapewnianiu wysokiego poziomu satysfakcji klienta.
  • Podstawowe zadania na stanowisku pracy:
  • 1. Zarządzanie otwartymi zamówieniami na instalacje poprzez przydzielanie zamówień technikom podwykonawcy, kontrolowanie postępów oraz zapewnianie realizacji w określonym terminie;
  • 2. Kontakt z klientami w celu zaplanowania instalacji oraz z technikami podwykonawcy;
  • 3. Rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami wraz z zespołami ds. Zarządzania Operacjami;
  • 4. Rozwiązywanie problemów związanych z obsługą klienta i natychmiastowa reakcja;
  • 5. Uczestnictwo w cotygodniowych kontrolach instalacji, przekazywanie aktualizacji dotyczących zaległych zamówień;
  • 6. Szukanie nowych oraz zarządzanie współpracą z podwykonawcami zewnętrznymi.

Czego szukamy...

  • Zdolności do samodzielnej pracy:
  • 1. Planowanie dnia i tygodnia z niewielkim nadzorem lub bez nadzoru;
  • 2. Organizacja zapisów dotyczących zamówień na instalacje składanych przez klientów;
  • 3. Wykonywanie i odbieranie 100 telefonów dziennie;
  • 4. Dobra znajomość produktów MS Office;
  • 5. Doświadczenie na stanowisku związanym z planowaniem i/lub w dziale logistyki będzie zaletą (nie jest obowiązkowe);
  • Silne umiejętności komunikacyjne:
  • 1. Umiejętność słuchania;
  • 2. Chęć do negocjowania i przekonywania klienta do wyrażenia zgody na instalację w proponowanym czasie;
  • 3. Przyjazne i osobowe podejście do klientów i współpracowników;
  • 4. Zdolność do budowania i utrzymywania świetnych relacji z technikami podwykonawców oraz innymi działami wewnątrz firmy;
  • 5. Język angielskim na poziomie komunikatywnym, w mowie i w piśmie, będzie traktowany jako zaleta (nie jest obowiązkowy).
  • Skoncentrowanie na kliencie i na szczegółach:
  • 1. Ciężka praca ukierunkowana na zapewnienie wysokiej satysfakcji klienta;
  • 2. Rozpoznawanie potrzeb klienta;
  • 3. Chęć przyjęcia i rozwiązania problemów klienta;
  • 4. Doskonała dbałość o szczegóły.
  • Tolerancja i elastyczność:
  • 1. Traktowanie różnych sytuacji jako nowych możliwości, a nie jako problemów;
  • 2. Akceptacja i umiejętność rozwijania się w szybko zmieniającym się i stresującym środowisku;

Co oferujemy...

  • Reputacja firmy – jesteśmy innowacyjną i szybko rozwijającą się firmą o silnym duchu zespołowym i wysokim poziomie zadowolenia klientów;
  • Praca, która ma znaczenie – praca, którą wykonujemy każdego dnia ma wpływ na sukces wielu firm i pomaga sprawić, że świat jest bardziej przyjazny dla środowiska;
  • Doświadczenie – przeszliśmy test czasu i nadal rozwijamy się, aby dotrzymywać obietnicy związanej ze światem cyfrowym;
  • Możliwości wzrostu – rozmiar firmy oraz obecność na świecie oferują możliwości nauczenia się nowych rzeczy i rozwój kariery;
  • Ludzie – nasza społeczność składa się z utalentowanych i zmobilizowanych ludzi, z którymi pracujemy każdego dnia, z liderów, którzy potrafią rozpoznać wydajność, którzy wspierają i stawiają nowe wyzwania tak, byśmy mogli rozwijać się, wzrastać i odnosić sukcesy;
  • Płaca i świadczenia – innym firmom trudno jest dorównać nam w zakresie oferowanej płacy i świadczeń. Poczynając od pakietu świadczeń po możliwości kształcenia, pracownicy otrzymują wsparcie finansowe, zawodowe i osobiste.

W celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV na adres: kariera@poltrack.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Poltrack Sp. z o.o. z siedzibą w Kłodzku, ul. Zajęcza 4, 57-300, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji." "Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez Poltrack Sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.