Logowanie
POLTRACK

O nas

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że Grupa TrackEasy, łącznie z Poltrack sp. z o. o., jest obecnie częścią Fleetmatics, spółki Verizon. Fleetmatics jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie zarządzania flotą w Europie i Ameryce Północnej.

Łącząc się z Fleetmatics, będziemy w stanie zarówno dzielić się bezcenną wiedzą ekspercką, jak i wzbogacać nasze zasoby, wnosząc zwiększoną wartość na polski rynek programów do zarządzania flotą.

Firma Fleetmatics jest zdecydowana, aby inwestować w Poltrack i rozwijać jego biznes oraz widzi ogromne możliwości rozwoju w Polsce. Wyrażamy naszą radość z faktu, że zyskaliśmy nowego partnera, który umożliwi nam dalszy kwitnący rozwój i pomoże nam ukazać jeszcze większej grupie właścicieli flot w całej Polsce korzyści płynące z zastosowania rozwiązań w zakresie zarządzania flotą oferowanych przez Poltrack.

Ważne jest, aby podkreślić, że jesteśmy zdecydowani, aby wspierać wszystkich naszych klientów – będą Państwo mogli w dalszym ciągu tak, jak dotychczas użytkować i kupować dodatkowe produkty Poltrack. Ogromnie cenimy Państwa wsparcie udzielane nam przez lata.

Ciesząc się ze wspaniałych perspektyw na przyszłość we Fleetmatics i Verizon, wracamy teraz do pracy – jest wiele do zrobienia w firmie, która nadal rozwija się aby oferować jedne z najlepszych rozwiązań zarządzania flotą na świecie!

Aby przeczytać oficjalną informację prasową kliknij TUTAJ.

Poltrack Sp. z o.o. to firma zorientowana na dostarczanie innowacyjnych usług telemetrycznych. Znajomość najnowszych trendów na rynku, szeroka wiedza i doświadczenie naszych specjalistów, pozwala firmie na zaoferowanie Państwu systemu lokalizacji i monitoringu na miarę największych standardów europejskich i światowych.

Specjalizujemy się w monitoringu dla floty samochodowej i firm logistycznych. Zdobyliśmy międzynarodowe doświadczenie i zadowolenie klientów z Polski, Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Posiadamy własne oprogramowanie oraz urządzenia GPS dzięki czemu nie ponosimy kosztów licencji czy pośrednictwa. W związku z tym nasi klienci mają gwarancję konkurencyjnych cen a co najważniejsze elastyczności w dopasowaniu się do różnych potrzeb i wymagań odbiorców. Wysoką jakość naszych usług gwarantuje współpraca z wysokiej klasy specjalistami w dziedzinie usług telematycznych, telekomu i serwisu. Profesjonalny i skuteczny system oraz efektywny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny powoduje, że od wielu lat współpracujemy i działamy także z wieloma firmami na rynku europejskim ze szczególnym naciskiem na rynek polski i rynki krajów niemieckojęzycznych.

Naszą zaletą jest indywidualne podejście do każdego klienta poprzez dokładne poznanie jego oczekiwań. Pozwala to na stworzenie najlepszych ofert, spełniających wszelkie Państwa wymagania. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów!

Opinie klientów

 • Klient: Mateusz Trans

  " Rozwiązanie do monitoringu od POLTRACK pozwala nam na szybką reakcję w przypadkach znacznych przekroczeń prędkości. Korzystamy z alertów nie tyko w chwili gdy niepożądana sytuacja ma miejsce ale używamy ich również w formie raportów z wydarzeń. Obecnie nie wyobrażamy sobie codziennej pracy bez wglądu w aktualną lokalizację naszych pojazdów."


  Angelika Krancioch
 • Klient: Union Transport

  "Używamy rozwiązania POLTRACK już kilka lat. Działa bez zarzutu na terenie całej Europy. Najbardziej przydatne jest dla nas usprawnienie codziennej pracy spedytorów oraz monitoring gospodarki paliwowej."


  Jacek Szewko
 • Klient: Europa Express

  System POLTRACK wykorzystujemy do analizowania i rozliczania codziennej pracy floty autobusowej. Sprawdzają się nam raporty dzienne oraz możliwość odtworzenia historii z trasy pojazdów. System monitoringu jest dla nas obecnie niezastąpionym narzędziem pracy.


  Małgorzata Kucharczyk
 • Klient: Aeroklub Krakowski

  System POLTRACK pozwala nam na analizę tras naszych samolotów. Uzyskujemy także wgląd w informacje o wysokości w trakcie wykonywanych lotów, co jest w wielu przypadkach istotne.


  Janusz Nowak - Prezes