Logowanie
POLTRACK

POLTRACK Tacho

Jako jedni z pierwszych oferujemy rozwiązanie pozwalające na odczyt tachografu cyfrowego i zdalne przesyłanie informacji z karty kierowcy.

Wymogi prawne zobowiązują do poprawnego zapisywania aktywności kierowców oraz przedstawiania ich na żądanie urzędom transportowym. Dajemy możliwość zdalnego podłączenia tachografu cyfrowego i uzyskania informacji o statusie kierowcy w systemie.

Nasze rozwiązanie funkcjonuje z dwoma modelami głównych dostawców urządzeń pomiarowych: Siemens / Continental VDO DTCO 1381 oraz Stoneridge Electronics SE5000.

Informacje o aktywności kierowców przedstawiamy w następujący sposób:

  • jako informację o statusie kierowcy w danym momencie
  • jako archiwum statusu kierowcy w historii trasy dla wybranego okresu
  • w raporcie odczytu tachografu cyfrowego dla wybranego okresu

Te funkcje pozwalają naszym Klientom kontrolować czas pracy kierowcy. Dają także narzędzie do zapobiegania opłacania wysokich kar za wykroczenia spowodowane przekroczonymi normami prawnymi. Analiza czasu pracy każdego kierowcy jest pomocna przy zwiększaniu efektywności pracy floty. Nowatorskim rozwiązaniem jest usługa sczytywania kart kierowcy używanych w rejestratorach i przesyłanie ich bezpośrednio do aplikacji w formacie (*.ddd) oficjalnie akceptowanyrn przez urzędy w całej Unii Europejskiej.

Oznacza to, ze pojazdy naszych klientów nie muszą w trasie poszukiwać miejsca oferującego możliwość sczytania karty czy wracać do bazy. Proponujemy odczyt wprost z szoferkl. Kierowca oszczędza czas oraz paliwo. Poświęca jedynie 2 minuty i cały plik jest dostępny w systemie POLTRACK.

Sprawdź jak nasz system może pomóc Ci osiągnąć cele